BridgeBasher

Köprü İnşa Etme Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.4 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Jundroo, LLC
Dev top yığınları ve kelime trenleri gibi gerçek zamanlı yıkıcı güçler için sağlam bir köprü inşa etmeye çalışacağınız eğlenceli bir mobil oyundur.

Dev top yığınları ve kelime trenleri gibi gerçek zamanlı yıkıcı güçler için sağlam bir köprü inşa etmeye çalışacağınız eğlenceli bir mobil oyundur.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan ve sofistike bir fizik motoru ile güçlendirilmiş oyunda, gerçek zamanlı olarak yıkıcı güçlere karşı son derece sağlam bir köprü inşa etmeye çalışacaksınız. Oyunda bulunan köprü editörü ile saniyeler içerisinde köprünüzü oluşturarak dev top yığınlarının köprü yıkılmadan geçmesini sağlayacaksınız. Eğer bir hata yaparsanız üzülmeyin. Zira oyunda geri al butonu da yer alıyor.

Bunun yanı sıra, dilerseniz parmağınızı kullanarak ekranı yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Sürükleyerek ekranı kaydırmanız mümkün. Oyun merkezi desteği sayesinde dünya çapında oyuncuların puanlarını görebilir, kendi puanınız ile karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca en yüksek skora sahip olarak liderlik listesinde yerinizi alabilirsiniz.

Kelime trenlerinin ve dev top yığınlarının geçeceği köprünüzü stratejik hesaplamalar yaparak inşa etmelisiniz. Yani ağırlık merkezini hesaplayarak ağırlığın en güçlü geldiği yerlere yeşil ve parlak kırmızı çubukları yerleştirmelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
BridgeBasher indir
DİĞER SÜRÜMLER